TIKLA ARA

Viasat History HD

Viasat History HD

Tarih ile ilgili belgesel programlarını yayın akışında barındıran Viasat History HD kanalına TV+'da 100. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Viasat History, çeşitli tarih konularında belgeseller, drama serileri ve diğer programlar sunmaktadır. Kanal, tarihin farklı dönemleri hakkında detaylı bilgi veren programlar yayınlamaktadır. Bunlar arasında Antik Mısır, Roma İmparatorluğu, Orta Çağ ve modern tarih gibi konular yer almaktadır.

Viasat History HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
100
Yayın Süresi
24 Saat

Viasat History HD TV+ Detaylı Bilgi

Viasat History HD Hakkında

Viasat History HD, Viasat World adlı medya şirketinin bir parçası olarak Avrupa'da yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanal, tarih ve tarihî olaylarla ilgili belgeselleri ve programları izleyicilere sunar.

Viasat History HD, çeşitli konularda tarihî belgeseller, dönemler, olaylar, kişilikler ve kültürel miraslar hakkında içerikler sunar. Kanalın programları arasında antik çağlar, Orta Çağ, modern tarih, savaşlar, medeniyetlerin yükselişi ve çöküşü gibi farklı tarih dönemleri ve konuları ele alınabilir.

Kanal, tarihle ilgili yeni keşifler, araştırmalar ve tartışmaları da takip ederek izleyicilere güncel bilgiler sunar. Viasat History HD, tarihin derinliklerine inerek izleyicilere eğitici, bilgilendirici ve ilham verici içerikler sunar.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!