TIKLA ARA

VAV TV

VAV TV

Dini konulu yayın yapan VAV TV kanalına TV+'da 43. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. VAV TV dini programların yanı sıra canlı yayınlar, çeşitli programlar ve çok daha fazlası en iyi şekilde kanaldan takip edebilirsiniz.

VAV TV TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
43
Yayın Süresi
24 Saat

VAV TV TV+ Detaylı Bilgi

VAV TV Hakkında

Turkuvaz Medya tarafından hayata geçirilen yeni bir kanal olarak belirlenen VAV TV, "Gerçek bilgi, doğru yorum" sloganıyla izleyicilere merhaba dedi. Yayın akışında, izleyicileri bilgilendirmeyi hedefleyen bir bakış açısı belirlendi.

VAV TV, izleyicilerin en çok tercih ettiği ve merak ettiği konuları içeren içerikler sunmayı amaçlıyor. Kanal, özellikle dini bilgileri ön plana çıkararak bu doğrultuda projeler geliştiriyor.

Temel hedefi, dinimizin ilim dünyasını tüm insanlara istenilen düzeyde sunmak ve geliştirmek olan VAV TV, Turkuvaz Medya'nın yeni kanalı olarak çocuk, genç ve yetişkinlerin bilgi birikimlerini hedefleyen bir prensip üzerinde hareket ediyor. Kanal, içeriğinde özgün programlar ve içerikler sunarak izleyicilere kaliteli ve nitelikli bir seyir deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!