TIKLA ARA

TV8 HD

TV8 HD

Birbirinden eğlenceli yarışma programları, belgesel, spor ve popüler program içeriklerin yer aldığı TV8 HD kanalı TV+'da 27. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. TV8 yayın akışındaki programların tadını TV+ ayrıcalıkları ile seyredebilirsiniz.

TV8 HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
27
Yayın Süresi
24 Saat

TV8 HD TV+ Detaylı Bilgi

TV8 HD Hakkında

TV8 HD, Türkiye'nin önde gelen televizyon kanallarından biridir. Kanal, 1999 yılında kurulmuş olup geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. TV8 HD, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli bir izleme deneyimi sunar.

TV8 genellikle popüler yarışma programları, reality şovlar, talk show'lar, haber programları ve eğlence programları gibi çeşitli içerikleri yayınlamaktadır. Kanal, Türkiye'deki televizyon endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır ve çeşitli yaş gruplarından izleyicilere hitap eden çeşitli programlar sunar.

Çeşitli platformlardan izlenebilen kanalın Türksat uydusu frekansını öğrenmek için TV8 Frekans sayfasına göz atabilirsiniz.

TV8'in sahibi, Acun Medya'dır ve kanal, Acun Ilıcalı'nın liderliğinde birçok popüler programı bünyesinde barındırmaktadır. TV8, Türkiye'deki televizyon izleyicileri arasında geniş bir hayran kitlesine sahiptir ve dinamik programlarıyla dikkat çeker.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!