TIKLA ARA

TV 8,5 HD

TV 8,5 HD

Çoğunlukla spor yayın yapan TV 8,5 HD kanalına TV+'da 41. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. TV 8,5 HD kanalı yarışma programları, futbol, diğer spor dalları ve çok daha fazla programları en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

TV 8,5 HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
41
Yayın Süresi
24 Saat

TV 8,5 HD TV+ Detaylı Bilgi

TV 8,5 HD Hakkında

TV8.5 HD, TV8'in bir yan kanalıdır ve TV8 Medya Grubu tarafından işletilmektedir. TV8.5 genellikle TV8'deki programların tekrarlarını, özetlerini ve bazı özel içerikleri yayınlamaktadır. Kanalın adı, TV8'in frekansının 8.5 olmasından gelmektedir.

TV8.5 genellikle TV8'de yayınlanan popüler reality şovları, yarışmalar, talk show'lar ve diğer programların özetlerini veya tekrarlarını sunar. Bu kanal, TV8'in program çeşitliliğini genişletmek ve izleyicilere daha fazla seçenek sunmak amacıyla kurulmuştur.

TV8.5 HD yayını, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli bir izleme deneyimi sunar. İzleyiciler, TV8'in popüler içeriklerini daha iyi kalitede izleme imkanına sahip olurlar. TV8.5, genellikle TV8'in izleyicileri tarafından tercih edilen programların tekrarlarını izlemek isteyenlere hitap eder.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!