TIKLA ARA

4.12.2012 10:15:00

TURKCELL TV

Turkcell'in kişisel televizyon platformu Turkcell TV'nin kullanıcı sayısı, platformun açılışından bu yana geçen 7 aylık süreçte yarım milyon kullanıcıya ulaştı.


TURKCELL TV

Turkcell'in kişisel televizyon platformu Turkcell TV'nin kullanıcı sayısı, platformun açılışından bu yana geçen 7 aylık süreçte yarım milyon kullanıcıya ulaştı.
Turkcellin yaptığı açıklamaya göre, Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri, bir yandan Turkcell TV'den 54 televizyon kanalını izlerken diğer yandan da aynı ekranda Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunuyorlar.
Müşterilerinin Turkcell TV üzerinden televizyon izleme süresi 60 milyon dakika, Kirala İzle seçeneğiyle film izleme süresi ise 5 milyon dakika oldu. 250 bin tablet ve telefona indirilen Turkcell TV uygulamasının mobil ve web versiyonlarında en çok izlenen kanallar ise sıralarsak Star, Kanal D ve ATV oldu.
Bu bilgi açıklamasında görüşlerine yer verilen Turkcell Yeni Teknoloji İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar da, Turkcell ve Turkcell Superonline ile sundukları güçlü internet altyapısının, daha kaliteli ve daha zengin mobil televizyon deneyiminin önünü açtığını söyledi.
Bugün her ekrandan ''kişisel televizyon'' olanağı sunan Turkcell TV'nin yarım milyon kullanıcıya ulaşmasının internet, televizyon ve video izleme alışkanlıklarının nasıl değiştiği farkını ortaya koyduğunu söyledi Bayraktar, ''Turkcell'liler her zaman olduğu gibi en son teknolojiye en kullanıcı dostu haliyle ve en uygun koşullarda ulaşmanın zevkini yaşıyor. Her ekranda en kaliteli kişisel televizyon deneyimi yaşatan Turkcell TV'nin zengin dünyası sayesinde müşterilerimiz artık televizyona ve yayın akışına seyirci kalmıyor, dilediği içeriğe dilediği yerden en uygun fiyatlarla ulaşıyor. Önümüzdeki dönemde tüm bu avantajları barındıran Turkcell TV'ye ilginin katlanarak artacağını tahmin ediyoruz'' sözlerine yer verdi.

-Turkcell TV'yi izlemek için...-

Bu günlerde Turkcell TV servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri yararlanabiliyor. Turkcell müşterileri TV'ye telefon numaraları ve Turkcell şifreleriyle, Turkcell Superonline müşterileri ise müşteri numarası ve şifreleri ile giriş yapabiliyor.
Turkcell TV'ye https://tvplus.com.tr/ web adresinden, cep telefonu ve tabletlerden faydalnabiliyor. iPhone ve iPad kullananlar App Store'dan, Android cihaz kullanıcıları ise Turkcell'in mobil uygulama dükkanı T-Market'ten ve GooglePlay üzerinden Turkcell TV uygulamasını indirebiliyor, uygulama içinden istediği pakete abone olabiliyor.
TV yazıp 7777'ye gönderildiğinde telefona uygun uygulama indirme linkleri kullanıcıya iletiliyor.
Henüz bu uygulamadan yararlanamayan Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri ise kampanya tekliflerinden faydalanabiliyor. Örneğin, Turkcell TV Standart Paketi'ne üye olanlar, Sinema Paketi'ne yıl sonuna kadar ücretsiz sahip olup, yüzlerce filmi izleyebiliyor.
Turkcell TV Standart Paketine; STANDART yazıp 7777'ye ücretsiz mesaj atarak ya da Turkcell TV web sayfasında veya mobil uygulamasında ''Paketler'' sayfasında Standart Paket seçilerek üye olunabiliyor.
LG Smart TV sahibi Turkcelllilere ise 3 ay boyunca Turkcell TV Sinema Paketi hediye ediliyor. Turkcell'liler, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından sonra akıllı televizyonlarından da Turkcell TV'yi izleyebiliyor. 3 ay hediye Sinema Paketi kampanyasından faydalanmak için ise mutlaka LG Smart TV platformundan indirilen Turkcell TV uygulaması içinden başvuru yapmak gerekiyor.
Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü'ne üye olan herkes, bir ay boyunca Turkcell TV Başlangıç Paketi'ni ücretsiz kullanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için TV yazıp 1040'a göndermek yeterli oluyor.

Turkcell TV paketleri ise şöyle:
Başlangıç Paketi, ayda 1,90 lira karşılığında Wifi'dan 51 TV kanalı izlenebiliyor. ''Başa Al Seyret'' imkanı ile TV'de izlenen bir program ortasından yakalandığında bile başa alarak seyretmek mümkün. Pakete üye olmak için BASLANGIC yazıp 7777'ye göndermek yeterli.
Standart Paket, ayda 5,90 lira karşılığında web'den, cepten ve tabletten 54 TV kanalını, kaçırılan ya da yeniden izlenmek istenilen popüler dizilerin son bölümlerini izlemek mümkün. Pakete üye olmak için STANDART yazıp 7777'ye göndermek yetiriyor.
Sinema Paketi, ayda 9,90 lira karşılığında web'den, cepten ve tabletten 54 TV kanalını, kaçırılan ya da yeniden izlenmek istenilen dizilerin son bölümlerini ve ''Paketten Seyret'' kategorisi altında yer alan yüzlerce filmi istenilen zamanda izlemek mümkün. Pakete üye olmak için SINEMA yazıp 7777'ye göndermek yapmanız yeterlidir.
Turkcell'liler, ''Kirala İzle'' seçeneği sayesinde hiçbir pakete üye olmadan 0,99 liradan başlayan fiyatlarla en güncel filmlere DVD'si çıktığı anda ulaşma imkanı da buluyor.Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!