TIKLA ARA

8.08.2012 16:56:00

TURKCELL SUPERONLİNE TELEFON

TURKCELL SUPERONLİNE FİBER TELEFON


Turkcell Superonline, neo-retro tasarımı ile klasik ve moderni buluşturan SwissVoice ePure Süper DECT telefon ile ev telefonlarını yeniden baş köşeye taşıyor.

SwissVoice ePure Süper DECT, tasarımı kadar düşük güç tüketimi özelliğiyle de fark yaratıyor.
 Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, fiber abonelerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine yeni bir sürprizle devam ediyor. Türkiye’de şimdilik sadece Turkcell Superonline müşterilerinin sahip olabileceği SwissVoice ePure Süper DECT telefon, kullanım avantajlarının yanı sıra özellikle evlerde dekorasyonu tamamlayan bir obje olarak da tercih edilecek.
l Superonline fiber internet müşterileri, ev telefon numaralarını taşıyarak, ev telefonları yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek, klasik ve moderni buluşturan neo-retro tasarımı ve kullanım kolaylıkları ile SwissVoice ePure Süper DECT telefonun sahibi olabilecekler.

 Sabit numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak veya yeni numara alarak Tukcell Superonline fiber ses müşterisi olanların yararlanabileceği Star Paket kampanyasına katılanlar, 24 ay sabit fiyat garantisiyle, her yöne 300 ve 600 dakika paketleriyle, daha çok konuşup daha az ödeyecekler.Turkcell Superonline ses müşterisi oldukları andan itibaren ev telefonlarına sabit ücret ödemekten de kurtulan kullanıcılar, diğer Turkcell Superonline ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşabilecekler.Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!