TIKLA ARA

TRT Spor Yıldız HD

TRT Spor Yıldız HD

Genç yetenekleri keşfetmek, sporcu adaylarını desteklemek ve geliştirmek amacıyla kurulan TRT Spor Yıldız HD kanalına TV+'da 71. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. TRT Spor Yıldız kanalının hedefi, ülkemizdeki sporcu adaylarının potansiyellerini ortaya çıkarmak ve onları daha iyi koşullarda spor yapmaları için desteklemektir. Bu destekler, sporcu adaylarının eğitimleri, sağlık kontrolleri, beslenme danışmanlığı, spor malzemeleri ve benzeri konuları kapsamaktadır.

TRT Spor Yıldız HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
71
Yayın Süresi
24 Saat

TRT Spor Yıldız HD TV+ Detaylı Bilgi

TRT Spor Yıldız HD Hakkında

TRT Spor Yıldız, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından kurulan bir spor televizyon kanalıdır. Kanal, gençlere yönelik spor branşlarını yayınlamak amacıyla tasarlanmıştır. 21 Eylül 2019 tarihinde test yayınlarına başlayan kanal, 19 Mayıs 2021 tarihinden itibaren normal yayına geçmiş ve adı TRT Spor Yıldız olarak değiştirilmiştir.

TRT Spor Yıldız, kardeş kanalı TRT Spor'dan farklı olarak futbol dışı branşlara odaklanmaktadır. Gençlerin ilgisini çekebilecek ve farklı spor disiplinlerini keşfetmelerini teşvik edecek içeriklere yer verir. Kanal, genellikle gençlerin ilgisini çekebilecek spor etkinlikleri, turnuvalar, eğitim videoları ve genç sporcuların hikayelerini içeren programlar sunar.

TRT Spor Yıldız, gençlere sporun farklı yönlerini keşfetme ve spor yapma konusunda ilham verme amacı güder. Kanalın kuruluş amacı, gençler arasında spor yapma alışkanlığını artırmak ve farklı spor branşlarının popülerliğini artırmaktır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!