TIKLA ARA

TLC

TLC

Yaşam tarzı ve reality şovların yer aldığı TLC kanalına TV+'da 30. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. TLC'de evinizden hiç çıkmadan birçok program ve çok daha fazlasını en iyi şekilde kanaldan takip edebilirsiniz.

TLC TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
30
Yayın Süresi
24 Saat

TLC TV+ Detaylı Bilgi

TLC Hakkında

TLC (The Learning Channel), Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir kablo ve uydu televizyon kanalıdır. TLC, 1972 yılında kurulmuş olup ilk olarak eğitim odaklı programlar yayınlamaktaydı. Ancak zamanla, kanal programlarındaki değişikliklerle birlikte daha çok yaşam tarzı, belgesel, reality ve dizi programlarına yönelmiştir.

TLC, özellikle ev dekorasyonu, yemek pişirme, moda, sağlık, aile yaşamı, seyahat ve benzeri konuları ele alan çeşitli programlara ev sahipliği yapar. Ayrıca, gerçek kişilerin yaşamlarını takip eden reality programları da kanalın popüler içerikleri arasındadır.

TLC'nin programları genellikle izleyicilere ilham verme, bilgilendirme ve eğlendirme amacı güder. Kanalın izleyici kitlesi genellikle genç yetişkinler ve yetişkinlerden oluşur. TLC'nin uluslararası bir varlığı vardır ve birçok ülkede yayın yapmaktadır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!