TIKLA ARA

Star TV HD

Star TV HD

Dopdulu içerikler, unutulmaz filmler ve dizilere kanalda yer ver Star TV HD kanalı TV+'da 23. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV HD kanalı sinemalar, diziler, magazin programları, haber kuşağı ve realty show’lara da kanalında yer vermektedir.

Star TV HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
23
Yayın Süresi
24 Saat

Star TV HD TV+ Detaylı Bilgi

Star TV HD Hakkında

Star TV HD, Türkiye'nin önde gelen televizyon kanallarından biridir. Star TV, 1990 yılında kurulmuş ve o zamandan beri geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. HD yayınıyla, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli bir izleme deneyimi sunar.

Star TV, genellikle Türk dizileri, yabancı diziler, sinema filmleri, haber programları, talk show'lar, yarışmalar ve çeşitli eğlence programlarını içeren geniş bir program yelpazesi sunar. Kanal, Türkiye'deki popüler televizyon kanallarından biri olmanın yanı sıra, ulusal ve uluslararası alanda da tanınmıştır.

Star TV'nin sahibi, Doğuş Yayın Grubu'dur ve Türk televizyon endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır. Star TV, Türkiye'de televizyon izleyicileri arasında geniş bir hayran kitlesine sahiptir ve çeşitli yaş gruplarından insanlara hitap eden çeşitli programlar sunar.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!