TIKLA ARA

S Sport 2 HD

S Sport 2 HD

2019 yılında yayın hayatına başlayan S Sport 2 HD kanalına TV+'da 78. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. S Sport 2 HD kanalında başta Serie A, NFL, NCAA Basketbol olmak üzere birçok spor içeriği en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

S Sport 2 HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
78
Yayın Süresi
24 Saat

S Sport 2 HD TV+ Detaylı Bilgi

S Sport 2 HD Hakkında

Saran Group'un bünyesinde bulunan S Sport 2, 2019 yılında kurulmuş bir spor kanalıdır. İlk olarak Turkcell ile yapılan anlaşma doğrultusunda Turkcell TV+ platformunda yayın hayatına başlamıştır. Ardından, 2019 yılının sonlarına doğru Vodafone TV'ye ve 2020 yılında da tivibu ve D-Smart gibi platformlara yayınlarına genişletmiştir.

S Sport 2, genellikle S Sport kanalıyla aynı içeriklere sahip olmamakla birlikte, Serie A, NFL, NCAA Basketbol gibi premium spor içeriklerini öncelikle izleyicilere sunar. Kanal, sporun farklı branşlarını kapsayarak izleyicilere çeşitlilik sunmayı hedefler.

Özellikle Amerikan kadınlar basketbol ligi WNBA maçları ve Frank Warren Boxing gibi içeriklerin yanı sıra EuroCup, CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi ve UEFA International Friendlies gibi önemli spor etkinliklerini S Sport 2'de izlemek mümkündür.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!