TIKLA ARA

National Geographic

National Geographic

Yayın akışında belgesel programları barındıran National Geographic kanalına TV+'da 104. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. National Geographic hayvanların doğal yaşam alanlarını, dünya üzerindeki farklı kültürleri, tarihi yerleri ve doğal afetleri inceler. Ayrıca, bilimsel keşifleri ve teknolojik gelişmeleri de en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

National Geographic TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
104
Yayın Süresi
24 Saat

National Geographic TV+ Detaylı Bilgi

National Geographic Hakkında

National Geographic Channel, National Geographic Society'nin bir parçası olan National Geographic Partners tarafından işletilen bir televizyon kanalıdır. Kanal, bilim, doğa, keşifler, kültür ve macera gibi çeşitli konularda belgeseller, programlar ve diziler sunar.

National Geographic Channel, dünya çapında tanınmış belgeselleri ve orijinal programlarıyla bilinir. Kanal, uzman gazeteciler, araştırmacılar ve keşifçiler tarafından sunulan içeriklerle izleyicilere ilham verir ve bilgi verir.

Kanalın içeriği genellikle yüksek kalitede prodüksiyonlar ve görsellerle desteklenir. Doğanın güzellikleri, vahşi yaşamın çeşitliliği, tarihi keşifler, bilimsel araştırmalar ve kültürel miraslar gibi çeşitli konular National Geographic Channel'ın odaklandığı alanlardan bazılarıdır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!