TIKLA ARA

Minika GO

Minika GO

Ana hedef kitlesi çocuklar olan Minika GO kanalına TV+'da 127. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Minika GO, çizgi filmler, animasyonlar, eğitici programlar ve çocukların ilgisini çekebilecek diğer programları severek takip edebilirsiniz.

Minika GO TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
127
Yayın Süresi
24 Saat

Minika GO TV+ Detaylı Bilgi

Minika GO Hakkında

Minika GO, Minika Çocuk'un dijital platformu olan bir çocuk kanalıdır. Minika GO, çocuklara çeşitli eğitici ve eğlenceli içerikler sunarak onların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlar.

Minika GO, çocukların çizgi filmler, animasyonlar, müzikler ve interaktif oyunlar gibi çeşitli içeriklere erişmelerini sağlar. Kanalın içeriği genellikle Minika Çocuk kanalında olduğu gibi eğitici ve eğlenceli içeriklerden oluşur, ancak dijital platformda daha fazla esneklik sunar.

Minika GO'nun içeriği, çocukların yaş ve gelişim seviyelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Programlar genellikle çocukların ilgisini çekecek renkli ve çekici karakterlerle doludur. Ayrıca, Minika GO, çocukların farklı konularda öğrenmelerini teşvik eden özel içerikler sunar.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!