TIKLA ARA

Fox TV HD

Kanal yeni ismi ile yayın hayatına devam etmektedir.
Kanal: NOW TV

Fox TV HD

Ulusal kategoride yayın hayatını sürdüren Fox TV HD kanalı TV+'da 26. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. 24 saat yayın yapan Fox TV HD kanalı yüksek görüntü kalitesi ile diziler, yarışma programları, haber ve bir birbirinden farklı renkli içerikleri ile seyricilerine keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Fox TV HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
26
Yayın Süresi
24 Saat

Fox TV HD TV+ Detaylı Bilgi

Fox TV HD Hakkında

Fox TV HD, Türkiye'de yayın yapan önemli bir televizyon kanalıdır. Fox TV, 1993 yılında kurulmuş olup, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. HD yayınıyla, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli bir görüntü sunar.

Fox TV genellikle Türk dizileri, yabancı diziler, sinema filmleri, haber programları, talk show'lar, yarışmalar ve çeşitli eğlence programlarını içeren geniş bir program yelpazesi sunar. Kanal, Türkiye'deki medya endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır ve popüler programlarıyla dikkat çeker.

Fox TV'nin sahibi, Türkiye'nin önde gelen medya kuruluşlarından olan Fox Networks Group'tur. Kanal, geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir ve Türkiye'deki televizyon izleyicileri arasında popüler bir tercih olmuştur.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!