TIKLA ARA

Duck TV

Duck TV

Genellikle 0-3 yaş grubuna yönelik eğlenceli yayınlar yapan Duck TV kanalına TV+'da 125. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Duck TV, küçük çocuklar için öğrenme yeteneklerini, hayal güçlerini ve zekalarını geliştirecek programları en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

Duck TV TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
125
Yayın Süresi
24 Saat

Duck TV TV+ Detaylı Bilgi

Duck TV Hakkında

Duck TV, 2007 yılında kurulan ve bebekler ve küçük çocuklar için eğitici ve eğlenceli içerik sunan bir televizyon kanalıdır. Kanal, 0-3 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve onların zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

Duck TV'nin programları genellikle renkli ve çekici animasyonlar, müzikler, interaktif oyunlar ve öğretici videolar içerir. Bu içerikler, bebeklerin görsel ve işitsel yeteneklerini geliştirirken, temel kavramları öğrenmelerine yardımcı olur.

Kanalın içeriği, bebeklerin ve küçük çocukların ilgisini çekmek ve onların öğrenme sürecine katkıda bulunmak için özel olarak seçilmiştir. Programlar genellikle renkler, şekiller, hayvanlar, doğa ve çevre gibi temel konuları ele alır ve çocukların bu konuları keşfetmelerine olanak tanır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!