TIKLA ARA

Disney Junior

Disney Junior

Yayın akışında çocuklara yönelik eğitici, eğlenceli ve interaktif programlara yer veren Disney Junior kanalına TV+'da 120. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Kanal, özellikle 2-7 yaş arası çocuklar için animasyonlar, canlı aksiyon programları, müzikal şovlar, öğretici programlar ve çocukların ilgisini çekecek diğer çeşitli programları seyircilerine sunmaktadır.

Disney Junior TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
120
Yayın Süresi
24 Saat

Disney Junior TV+ Detaylı Bilgi

Disney Junior Hakkında

Disney Junior, Walt Disney Television'a ait bir televizyon kanalıdır ve özellikle 2 ila 7 yaş arasındaki çocukları hedefler. Kanal, çocuklara eğlenceli ve eğitici içerikler sunar.

Disney Junior, çocukların seveceği çizgi filmler, animasyonlar, müzikler ve öğretici programlar yayınlar. Kanal genellikle Disney'in klasik karakterlerine dayalı olan programlarla dikkat çeker, ancak aynı zamanda yeni ve orijinal içerikler de sunar.

Kanalın programları arasında Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Goofy, Daisy Duck gibi klasik Disney karakterlerinin yanı sıra Sofia the First, Doc McStuffins, Vampirina, PJ Masks gibi popüler çocuk programları da bulunmaktadır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!