TIKLA ARA

CNN Türk HD

CNN Türk HD

Yüksek çözünürlüklü haber yayını yapan CNN Türk HD kanalı TV+'da 49. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. CNN Türk HD kanalı gündemde ki gelişmeleri, son dakika yaşanan haberleri, canlı haberleri ve çok daha fazlasını en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

CNN Türk HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
49
Yayın Süresi
24 Saat

CNN Türk HD TV+ Detaylı Bilgi

CNN Türk HD Hakkında

CNN Türk HD, Türkiye'deki önde gelen haber kanallarından biridir. CNN Türk, CNN International ve Türk medya devi Doğan Yayın Holding'in ortaklığıyla kurulmuştur. HD yayını, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli bir izleme deneyimi sunar.

CNN Türk HD, genellikle Türkiye'deki ve dünyadaki güncel haberleri, analizleri, röportajları ve tartışmaları izleyicilere sunar. Kanal, ulusal ve uluslararası politika, ekonomi, spor, kültür-sanat, teknoloji ve diğer çeşitli konuları kapsayan geniş bir haber yelpazesine sahiptir

CNN Türk, Türkiye'deki medya sektöründe etkili bir konuma sahiptir ve geniş bir izleyici kitlesine hitap eder. Kanalın özellikle canlı haber programları, günlük programlar ve özel röportajlar izleyiciler arasında popülerdir. CNN Türk HD, haber takibi yapmak isteyen izleyiciler için önemli bir kaynak olarak kabul edilir.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!