TIKLA ARA

Cartoon Network

Cartoon Network

Yayın akışında çocuklar ve gençler için eğlenceli, yaratıcı ve öğretici içeriklere yer veren Cartoon Network kanalına TV+'da 121. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Cartoon Network, 1 Ekim 1992 tarihinde Turner Broadcasting System tarafından kurulmuş olup öncelikli hedef kitlesi çocuklar ve gençlerdir ve animasyon, çizgi film, komedi ve aksiyon programları yayınlamaktadır.

Cartoon Network TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
121
Yayın Süresi
24 Saat

Cartoon Network TV+ Detaylı Bilgi

Cartoon Network Hakkında

Cartoon Network, dünya genelinde yayın yapan bir çocuk ve gençlik programları kanalıdır. Şu anda Warner Bros. Discovery'nin bir parçasıdır. Cartoon Network, çeşitli çizgi filmler, animasyonlar, çocuk programları ve gençlik içerikleri sunar.

Kanal, çocuklara ve gençlere yönelik eğlenceli ve eğitici içerikler sunmayı amaçlar. Programları arasında klasik çizgi filmlerden günümüzde popüler olanlara kadar geniş bir yelpaze bulunur.

Cartoon Network'ün içeriği, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını desteklemeyi amaçlar. Ayrıca, çeşitli karakterler aracılığıyla çocuklara değerler, arkadaşlık, sorumluluk, dürüstlük gibi önemli konuları da öğretir.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!