TIKLA ARA

BBN Türk

BBN Türk

Yayın akışında siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel konularda kapsamlı haberler ve analiz programları barındıran BBN Türk TV+'da 68. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. BBN Türk kanalı 24 saat kesintisiz yayını ile Türkiye ve dünya genelindeki güncel haberleri ve gelişmeleri en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

BBN Türk TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
68
Yayın Süresi
24 Saat

BBN Türk TV+ Detaylı Bilgi

BBN Türk Hakkında

Kavaf Holding tarafından 3 Ekim 2020 tarihinde kurulan BBN Türk, Türkiye'nin önemli haber kanallarından biriydi. Kanal, haber ve tartışma programlarının yanı sıra ekonomi programlarıyla da dikkat çekiyordu.

Ancak, 31 Temmuz 2023 tarihi itibariyle kanalın yayınlarına son verildiği açıklandı. Kanalın kapanmasıyla birlikte, BBN Haber adlı haber portalı faaliyetlerine devam etmektedir. BBN Haber, internet üzerinden haber ve güncel gelişmeleri izleyicilere ulaştırmaya devam etmektedir.

BBN Türk'ün kapanmasıyla, Türkiye'deki medya sektöründeki değişim ve dönüşümlerle birlikte haber yayıncılığı alanında yeni gelişmeler yaşanmıştır. Ancak, BBN Haber'in dijital platformda faaliyetlerine devam etmesi, haber ve bilgiye erişimde çeşitliliğin sürdürülmesi açısından önemlidir.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!