TIKLA ARA

7.01.2013 14:34:00

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası

İlk 3 ay Kullanıcılarına 29,90 TL sonraki 21 ay 39,90 TL (21,6 Mbps hızlı VINN WiFi cihazıyla) Sürekli internet kullananlar için ise Genç VINNWifi’a kontratlı teklifle sahip olma imkanları sunuyor.


Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası

Turkcell'in başlatmış olduğu Genç VINN Wifi Kampanyası kapsamında Size özel VINN WiFi hizmeti sunmaktadır, Kampanya dahilinde de gece kullanabilmeniz için 5 GB'da yanında sunmuştur. 3GB+5GB VINN WiFi teklifi kişiye özel bir kampanya ilk 3 ay sadece 29,9 TL! Üstelik bu kampanyadan faydalanmanız için 26 yaşın altında olduğunu gösteren kimliğin ile en yakın Turkcell İletişim Merkezi'ne giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ödeme Fırsatları

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası dahilinde Teklifte %18 KDV ve %5 ÖIV, yeni hat açılış vergileri (TGM kullanım, TGM ruhsat ve Yeni Tesis vergileri) ve VINN Wifi cihaz taksiti dahil olup 24 ay kontratlı fiyat imkanları saglıyor.

İlk 3 ay Kullanıcılarına 29,90 TL sonraki 21 ay 39,90 TL (21,6 Mbps hızlı VINN WiFi cihazıyla) Sürekli internet kullananlar için ise Genç VINNWifi’a kontratlı teklifle sahip olma imkanları sunuyor.

Teklife %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası ile yeni bir hat açılışı yaptığınızda yeni tesis hat bedeli, TGM Ruhsat vergisi 12 eşit taksit yaptığınızda, TGM kullanım vergisi ile beraber her ay paket tutarı kapsamındadır. İlk 3 ay 29,90 TL sonraki 21 ay 39,90 TL olarak ücretlendirirsin.

Bu avantajlı kampanya kapsamında İlave olarak kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi , paket bedeline dahil değildir ve ilk faturanıza yansıtılır.

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanya kapsamında cihazı satın aldığında içinden çıkan Turkcell 3G İnternet Hattı’nı Turkcell İletişim Merkezleri’nden kullanıma açtırman yeterlidir. Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası başladığı anda 3G İnternet Paketleri’ni kullanmaya başlarsın. Takip eden ilk fatura döneminde ilgili paket ve cihaz bedeli sözleşmede belirtilen şekilde faturana uygulanır.

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası  Kapsamında Genç VINNWifi’ı kullanmayı isteyenler için;

Turkcell 3G İnternet SIM kartı yerleştirip VINNWifi’ın açabilirsin. Dizüstü bilgisayarının kablosuz ağ yöneticisinde "Turkcell VINNWifi" ağına bağlanarak 3G İnterneti kablosuz ağ üzerinden kullanabilirsin.İletişim hızın; bulunduğun yer, internet trafik yoğunluğu ve erişmek istediğin internet ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir.

Turkcell Genç VINN Wifi Kampanya kapsamında aldığın internet paketleri sadece yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında kullandığın internet, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İndirdiğin ve yüklediğin (Download - Upload) veri İnternet paketinden düşer. İnternet paketlerinin yükleme ve fatura kesim tarihleri değiştirilemez.

Her bir Turkcell Faturalı 3G İnternet hattınla, en fazla bir Turkcell VINNWifi Kontratlı Kampanyası’na katılabilirsin. Turkcell Genç VINN Wifi Kampanyası başka şahsa devretmen mümkün değildir.ljk

Diğer Satın Alma Seçenekleri

Turkcell İletişim MerkezleriKategori: 

Etiketler: turkcell, turkcell 3g, turkcell gençvinn, turkcell vinnwifi, turkcell kampanya,

Kampanyalar

Turkcell Hızlı Fiber İnternet Kampanyası

İlk 12 Ay 160 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 170 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 140 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!