TIKLA ARA

Süper Konuşma Kampanyası

Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu Süper Konuşma Kampanyası kapsamında Şimdi 24 ay taahhütle Süper Dakika paketlerinden diledigini alana, seçtigi dakika paketine göre AS180 DECT, D160 DECT ya da tasarım harikası ePure DECT telefonu bizden.

Süper Konuşma KampanyasıHemde Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma da hediye.

Siz de ev numaranızı Turkcell Superonline'a taşıyın, Süper Dakika paketlerinin avantajlarından yararlanın.

24 ay boyunca Süper Dakika paketlerinden birine kullanım taahhüdü ver, DECT telefonuna ücretsiz sahip ol.

Tüm Turkcell Superonline aboneleriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuş.

Ev Numaranı Turkcell Superonline’a taşı, seçtigin dakika paketi dışında sabit ücret ödeme. Üstelik numaranda değişmesin. Süper Dakika paketleriyle daha çok konuşup, daha az öde.

Süper Adsl Kampanyası08 Mart 2013 - 01 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler. Süper Adsl Kampanyası kapsamındaki süper dakika paketleri 24 ay taahhütlü olup DECT telefon taahhüt kapsamında ücretsizdir.

DECT telefonlar stoklarla sınırlıdır.

Her Yöne; şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, diğer alternatif telekom operatörleri, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve 444 yönlerine dogru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir. Diğer yönlere dogru aramalar ve dakika paketi aşımlarınız mevcut ses tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Birden fazla internet kampanyası sahibi olmam durumunda farklı kampanyalardan alabilecegim toplam DECT telefon ürünlerinin (Gigaset AS180, Sagemcom D160, SwissVoice IH250 ve SwissVoice ePure model cihazlar da dahildir) sayısı en fazla 3 (üç) olabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan paketler arasında geçiş yapılamaz.

Taahhüt sürenizden önce ses üyeliğiniz ya da ilgili süper dakika paketi aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda ücretsiz olarak verilen DECT telefon bedeli (AS 180 DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, D160 DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, ePure DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak tarafınıza faturalandırılır.

Süper Adsl Kampanyası kapsamında taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline tarafından tarafıma faturalandırılır.


Hemen Ara: 0(212) 942 31 10

Turkcell Superonline BaşvuruKategori: Superonline Alo

Kampanyalar

Turkcell Hızlı Fiber İnternet Kampanyası

İlk 12 Ay 160 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 170 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 140 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!