TIKLA ARA

Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası


Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası kapsamında 24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde Paket+ 300 dakika paketi+Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 29,90 TL!Ev telefonu ile rahatça konuşurken Turkcell TV+ teknolojisi ile televizyon keyfini yaşa! Kısıcası tek faturada hem konuş, hem izleyebilirsiniz.


Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası

Fiber internetle kullandıkça öde paketi
Ev telefonundan her yöne 300 dakika konuşma
Turkcell TV+ Ev Paketi
Turkcell Superonline kalitesiyle hepsi tek faturada.

Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası 13 Mayıs 2014 - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde (12 ilde) sunulabilmektedir. Turkcell TV + IP TV hizmeti, sadece IP TV hizmetini destekleyen fiber internet bölgelerinde verilebilmektedir.

Konuşturan Turkcell TV+ Kampanyası mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV, % 15 ÖİV) 29.90TL,Turkcell TV+ Ev Ekstra Paketi için 39,90 TL’dir.

Promosyon kapsamında yararlanılan ses hizmeti ve internet hizmeti kurulumu kampanya dahilinde ücretsiz olarak verilmekte olup, Kullandığın kadar öde paketi kapsamında data kullanılması halinde data ücretlendirilmesi superonline.net adresindeki güncel tarife ( 0,0092 TL) üzerinden yapılacaktır. Ses hizmeti için ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.

300 dakika her yöne ücretsiz paketini aşan görüşmelere veya diğer yönlere doğru yapılan aramalar superonline.net adresinde duyurulan mevcut ses tarifenizden ücretlendirilir. Turkcell TV+ Ev ve Ev Ekstra paket içerikleri fiyatlarına (%18 KDV, % 15 ÖİV) dahildir.

Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.

Üyelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti, varsa tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 30 TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen Turkcell TV+ Sök- At Paketi 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet ve 300 Dakika Her Yöne Konuşma paketinin yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tabloda seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam promosyonlu aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma promosyon iptal bedeli olarak faturalanır.
Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Superonline Alo

Kampanyalar

Turkcell Hızlı Fiber İnternet Kampanyası

İlk 12 Ay 160 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 170 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 140 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!